Wszystkie produkty

Multiswitche

 Multiswitch 5/12 MS0512PL Spacetronik Pro Series

Multiswitch 5/12 MS0512PL Spacetronik Pro Series

Multiswitch 5/12 MS0512PL Spacetronik Pro Series

Kod produktu: 010714
Cena detaliczna:
299.00 zł z VAT

Cena internetowa:
289.00 zł z VAT

Multiswitch Spacetronik Pro Series 5/12 z 4 wejściami SAT + 1 wejście antenowe TV naziemnej, pozwoli na rozdzielenie sygnału z satelity do 12 tunerów. Multiswitch posiada wbudowany wysokiej klasy zasilacz, umożliwijący stabilną pracę urządzenia. Obudowa oraz uchwyty wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Multiswitch do użytku wewnętrzengo, przeznaczony do budowy instalacji antenowej systemu telewizji satelitarnej i naziemnej. Do parwidłowej pracy zaleca się podłączenie konwetera Quatrro podający sygnał z czeterch częstotliwości, który doprowadzamy do odpowiednich wejść mutiswitcha, a do wejścia naziemnego, oznaczonego jako TERR. wprowadzamy zsumowany sygnał z TV naziemnej i radiowej. Przy takim połączeniu na każdym wyjściu z multiswitcha wyprowadzony jest sygnał zarówno satelitarny jak i naziemny. Zakończyć instalację możemy gniazdem końcowym R-TV-SAT.

Przy podłączeniu konwertera typu Quattro do poszczególnych wejść w multiswitchu należy zwrócić uwagę na odpowiednie przyporządkowanie złącz LOW BAND i HIGH BAND oraz polaryzacji H (poziomej - horyzontalnej) i V (pionowej - wertykalnej) do wyjść z samego konwertera - multiswitche Spacetronik jak i sprzedawane przez nas LNB posiadają prawidłowo oznaczone wejścia. Do multiswitcha możliwe jest podłączenie wielu odbiorników satelitarnych i naziemnych. Urządznie automatycznie dopasowuje rodzaj sygnału jaki będzie przekazywany do danego odbiornika.

Dlaczego Multisiwtch Spacetronik?

Produkując multiswitche Spacetronik posatnowiliśmy nie oszczędzać kilka dolarów. Dlatego też, zastosowaliśmy w urządzeniu stabilny zasilacz zapewniający długotrwałą pracę. Wykorzystaliśmy najwyższej jakości potencjometry, które sprawiają iż multiswitche mają bardzo dobre parametry pracy, przydatne jest to do stabilnego i długotrwałego działania, a także zapewnia stabilny sygnał i szybkie przełączanie kanałów w gorzej wykonanych instalacjach, min. na złym okablowaniu, za małej antenie SAT, źle wykonanej instalacji anten naziemnych.

Parametry na które warto zwróćić uwagę porównując multisiwtche SPACETRNIK z modelami innych producentów - jak w załaczonej poniżej tabelce z specyfikacją:
  • izolacja w torach SAT i TV
  • separacja wejść/wyjść
  • poziomu sygnału wyjściowego dBuV
  • za duży zysk w torach SAt i TV powodujący przesterowanie instalacji
  • tłumienie w kanale zwrotnym
  • parametry - moc zasilacza

Budowa multiswitcha:


Parametry techniczne:

Model MS-0512P
Liczba wejść 4 SAT,1 TER
Liczba wyjść 12
Złącza Żeńskie (złącze F)
Zakres częstotliwości SAT 950-2150 MHz
Zakres częstotliwości TER 47-862 MHz
Zysk SAT 2 dB
Zysk TER 4 dB
Izolacja TER do SAT 30 dB
Izolacja SAT do TER 28 dB
Izolacja separacji polaryzacji H / V 25dB
Izolacja out - out TER 28 dB
Izolacja out - out SAT 35 dB
Tłumienie odbić SAT wejście 11 dB
Tłumienie odbić SAT wyjście 9 dB
Tłumienie odbić TER wejście 11 dB
Tłumienie odbić TER wyjście 9 dB
Poziom wyjściowy SAT(IMD3 - 35 dB) 101 dBμV
Poziom wyjściowy TER(IMD3 - 60 dB) 85 dBμV
Impedancja wejścia / wyjścia 75 Ohm
Zasilanie 13V -18V 13V/22kHz 18V/22 kHz