Wszystkie produkty

Multiswitche

 Multiswitch 5/4 MS0504P Spacetronik Pro Series

Multiswitch 5/4 MS0504P Spacetronik Pro Series

Multiswitch 5/4 MS0504P Spacetronik Pro Series

Kod produktu: 010711


Producent:
SATLANCena detaliczna:
185.00 zł z VAT

Cena internetowa:
169.00 zł z VAT

ultiswitch Spacetronik Pro Series 5/4 z 4 wejściami SAT + 1 wejście antenowe TV naziemnej, pozwoli na rozdzielenie sygnału z satelity do 4 tunerów. Multiswitch posiada wbudowany wysokiej klasy zasilacz, umożliwijący stabilną pracę urządzenia. Obudowa oraz uchwyty wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Multiswitch do użytku wewnętrzengo, przeznaczony do budowy instalacji antenowej systemu telewizji satelitarnej i naziemnej.
Do parwidłowej pracy zaleca się podłączenie konwetera Quatrro podający sygnał z czeterch częstotliwości, który doprowadzamy do odpowiednich wejść mutiswitcha, a do wejścia naziemnego, oznaczonego jako TERR. wprowadzamy zsumowany sygnał z TV naziemnej i radiowej. Przy takim połączeniu na każdym wyjściu z multiswitcha wyprowadzony jest sygnał zarówno satelitarny jak i naziemny. Zakończyć instalację możemy gniazdem końcowym R-TV-SAT.

Przy podłączeniu konwertera typu Quattro do poszczególnych wejść w multiswitchu należy zwrócić uwagę na odpowiednie przyporządkowanie złącz LOW BAND i HIGH BAND oraz polaryzacji H (poziomej - horyzontalnej) i V (pionowej - wertykalnej) do wyjść z samego konwertera - multiswitche Spacetronik jak i sprzedawane przez nas LNB posiadają prawidłowo oznaczone wejścia. Do multiswitcha możliwe jest podłączenie wielu odbiorników satelitarnych i naziemnych. Urządznie automatycznie dopasowuje rodzaj sygnału jaki będzie przekazywany do danego odbiornika.

Dlaczego Multisiwtch Spacetronik?

Produkując multiswitche Spacetronik posatnowiliśmy nie oszczędzać kilka dolarów. Dlatego też, zastosowaliśmy w urządzeniu stabilny zasilacz zapewniający długotrwałą pracę. Wykorzystaliśmy najwyższej jakości potencjometry, które sprawiają iż multiswitche mają bardzo dobre parametry pracy, przydatne jest to do stabilnego i długotrwałego działania, a także zapewnia stabilny sygnał i szybkie przełączanie kanałów w gorzej wykonanych instalacjach, min. na złym okablowaniu, za małej antenie SAT, źle wykonanej instalacji anten naziemnych. 

Parametry na które warto zwróćić uwagę porównując multisiwtche SPACETRNIK z modelami innych producentów - jak w załaczonej poniżej tabelce z specyfikacją:
- izolacja w torach SAT i TV 
- separacja wejść/wyjść
- poziomu sygnału wyjściowego dBuV
- za duży zysk w torach SAt i TV powodujący przesterowanie instalacji
- tłumienie w kanale zwrotnym
- parametry - moc zasilacza

Budowa multiswitcha:

Specyfikacja:
Model MS-0504P
Liczba wejść 4 SAT,1 TER
Liczba wyjść 4
Złącza (złącze F) Żeńskie
Zakres częstotliwości (MHz) SAT 950-2150
TER 47-862
Zysk (dB) SAT 2
TER 4
Izolacja (dB) TER do SAT 30
SAT do TER 28
Izolacja separacji polaryzacji H / V (dB) 25
Izolacja (dB) out - out TER 28
out - out SAT 35

Tłumienie odbić (dB)
SAT wejście 11
SAT wyjście 9
TER wejście 11
TER wyjście 9
Poziom wyjściowy (dBμV) SAT(IMD3 - 35 dB) 101
TER(IMD3 - 60 dB) 85
Impedancja wejścia / wyjścia (Ohm) 75
Zasilanie (VDC) 13V -18V 13V/22kHz 18V/22 kHz