Wszystkie produkty

Multiswitche

 Multiswitch 5/6 MS0506P Spacetronik Pro Series

Multiswitch 5/6 MS0506P Spacetronik Pro Series

Multiswitch 5/6 MS0506P Spacetronik Pro Series

Kod produktu: 010712
Cena detaliczna:
219.00 zł z VAT

Cena internetowa:
199.00 zł z VAT

Multiswitch Spacetronik Pro Series 5/6 z 4 wejściami SAT + 1 wejście antenowe TV naziemnej, pozwoli na rozdzielenie sygnału z satelity do 6 tunerów. Multiswitch posiada wbudowany wysokiej klasy zasilacz, umożliwijący stabilną pracę urządzenia. Obudowa oraz uchwyty wykonane z materiałów najwyższej jakości.

Multiswitch do użytku wewnętrzengo, przeznaczony do budowy instalacji antenowej systemu telewizji satelitarnej i naziemnej.
Do parwidłowej pracy zaleca się podłączenie konwetera Quatrro podający sygnał z czeterch częstotliwości, który doprowadzamy do odpowiednich wejść mutiswitcha, a do wejścia naziemnego, oznaczonego jako TERR. wprowadzamy zsumowany sygnał z TV naziemnej i radiowej. Przy takim połączeniu na każdym wyjściu z multiswitcha wyprowadzony jest sygnał zarówno satelitarny jak i naziemny. Zakończyć instalację możemy gniazdem końcowym R-TV-SAT.

Przy podłączeniu konwertera typu Quattro do poszczególnych wejść w multiswitchu należy zwrócić uwagę na odpowiednie przyporządkowanie złącz LOW BAND i HIGH BAND oraz polaryzacji H (poziomej - horyzontalnej) i V (pionowej - wertykalnej) do wyjść z samego konwertera - multiswitche Spacetronik jak i sprzedawane przez nas LNB posiadają prawidłowo oznaczone wejścia. Do multiswitcha możliwe jest podłączenie wielu odbiorników satelitarnych i naziemnych. Urządznie automatycznie dopasowuje rodzaj sygnału jaki będzie przekazywany do danego odbiornika.

Dlaczego Multisiwtch Spacetronik?

Produkując multiswitche Spacetronik posatnowiliśmy nie oszczędzać kilka dolarów. Dlatego też, zastosowaliśmy w urządzeniu stabilny zasilacz zapewniający długotrwałą pracę. Wykorzystaliśmy najwyższej jakości potencjometry, które sprawiają iż multiswitche mają bardzo dobre parametry pracy, przydatne jest to do stabilnego i długotrwałego działania, a także zapewnia stabilny sygnał i szybkie przełączanie kanałów w gorzej wykonanych instalacjach, min. na złym okablowaniu, za małej antenie SAT, źle wykonanej instalacji anten naziemnych. 

Parametry na które warto zwróćić uwagę porównując multisiwtche SPACETRNIK z modelami innych producentów - jak w załaczonej poniżej tabelce z specyfikacją:
- izolacja w torach SAT i TV 
- separacja wejść/wyjść
- poziomu sygnału wyjściowego dBuV
- za duży zysk w torach SAt i TV powodujący przesterowanie instalacji
- tłumienie w kanale zwrotnym
- parametry - moc zasilacza

Budowa multiswitcha: