Wszystkie produkty

Multiswitche

 Multiswitch 9/32 MR-932L Terra

Multiswitch 9/32 MR-932L Terra

Multiswitch 9/32 MR-932L Terra

Kod produktu: 000149


Producent:
TERRACena detaliczna:
1699.00 zł z VAT

Cena internetowa:
1650.00 zł z VAT

Multiswitch MR-932L posiada aktywny (wzmacniany) tor telewizji naziemnej oraz satelitarnej. Regulacja poziomu sygnału dla każdego z torów satelitarnych oraz DVB-T (47-790 MHz) odbywa się za pomocą dedykowanych przełączników. Taki sposób konfiguracji zapewnia większą stabilność ustawionych parametrów w stosunku do rozwiązań tradycyjnych, bazujących na potencjometrach. Dodatkowo przełącznik MR-932L został wyposażony w pasywny tor sygnału TV (5-862 MHz) do wykorzystania dla kanału zwrotnego. Urządzenie nie obsługuje jednocześnie aktywnego i pasywnego toru sygnału TV.
W instalacjach bazujących na multiswichach stosować należy konwertery typu Quattro.

Cechy wyróżniające

  • bardzo wysoka separacja pomiędzy wejściami (gwarantowana >25dB, rzeczywista >35 dB)
  • prekorekcja charakterystyki kabla
  • grupowanie wyjść na ósemki o różnym poziomie wyjściowym
  • tor TV naziemnej w pełni kompatybilny z DVB-T
  • zasilanie po liniach H
  • aktywny tor sygnału naziemnego
  • maksymalna odległość multiswitcha do tunera 80m
Urządzenie znanej firmy Terra, która specjalizuje się w produkcji profesjonalnych multiswitchy, dla potrzeb instalacji zbiorowych. Znakomite wykonanie, stabilność parametrów, bardzo niska awaryjność, sprawiają że multiswitche Terry można polecić nawet najbardziej wybrednemu klientowi. Multiswitch współpracuje z wszystkimi platformami Cyfrowymi (Cyfrowy Polsat, nc+). 
Multiswitche są dedykowane dla średnich i dużych instalacji z dystrybucją sygnału pośredniej częstotliwości satelitarnej, oraz sygnału telewizji naziemnej. Multiswitche są przeznaczone do pracy wewnątrz budynku. 

Niewątpliwą zaletą multiswitcha jest zróżnicowanie poziomów wyjściowych dla kolejnych grup wyjść. Można podłączyć gniazda o różnej odległości kablowej gniazda do multiswitcha, w taki sposób że na gniazdach otrzymamy zbliżone wartości poziomów. Realizujemy to przyłączając gniazda najbardziej oddalone do wyjść o największym poziomie sygnału, zaś gniazda najbliższe do wyjść o najmniejszym poziomie.
Dodatkowo konstruktor zastosował prekorekcję, tzn. sygnały o wyższych częstotliwościach posiadają wyższe poziomy. W kablu jest sytuacja odwrotna, zatem na gnieździe poziomy się wyrównają.