Wszystkie produkty

Komputery, sieci komputerowe

 Router TP-LINK TD-W8968N 300Mbps ADSL2+ USB

Router TP-LINK TD-W8968N 300Mbps ADSL2+ USB
Router TP-LINK TD-W8968N 300Mbps ADSL2+ USBRouter TP-LINK TD-W8968N 300Mbps ADSL2+ USBRouter TP-LINK TD-W8968N 300Mbps ADSL2+ USB

Router TP-LINK TD-W8968N 300Mbps ADSL2+ USB

Kod produktu: 010850


Producent:
TPLINKCena detaliczna:
278.62 zł z VAT

Cena internetowa:
195.00 zł z VAT

Wyróżnione funkcje

  • Modem ADSL 2/2+ (obsługa Annex A,I,J,L,M), bezprzewodowy punkt dostępowy (standard N) oraz 4 portowy router jako jedno urządzenie sieciowe
  • Zgodność ze standardami IEEE802.11b/g/n; prędkość transmisji do 300 Mbit/s
  • Wielofunkcyjny port USB 2.0 umożliwia udostępnianie dysków* lub drukarek** i innych urządzeń; zapewnia lokalny dostęp do danych lub poprzez serwer FTP
  • Ethernet WAN (EWAN) oferuje dodatkową możliwość podłączenia routera do internetu poprzez kabel ethernet
  • Funkcja Guest network umożliwia utworzenie dodatkowej sieci bezprzewodowej dla gości***

Zastosowanie produktu


Bezprzewodowy modem/router ADSL2+ TD-W8968 jest wszechstronnym urządzeniem zapewniającym użytkownikom dostęp do szybkiego połączenia internetowego poprzez linię ADSL lub port Ethernet WAN (EWAN). Urządzenie pozwala na bezprzewodowe udostępnianie łącza z prędkością 300 Mb/s. Dzięki wielofunkcyjnemu portowi USB użytkownicy mogą udostępniać drukarki, pliki oraz odtwarzać filmy w sieci lokalnej, lub korzystać z dostępu do plików znajdujących się na podłączonym do urządzenia dysku poprzez Internet z użyciem funkcji serwera FTP.

Uniwersalny port USB


Port USB 2.0 routera TD-W8968 umożliwia użytkownikom udostępnianie danych poprzez sieciowy dysk USB lub serwer FTP. Użytkownicy mogą również udostępniać muzykę, pliki wideo i zdjęcia dzięki wbudowanemu serwerowi mediów. Ponadto wbudowany serwer druku ułatwia korzystanie z drukarki sieciowej w domu lub w biurze.

Port LAN/WAN - podłączenie do dowolnego łącza


Router TD-W8968 wspiera połączenie ADSL lub Ethernet WAN (EWAN) co pozwala na korzystanie zarówno z połączeń ADSL jak i z modemów kablowych i światłowodowych. Funkcja ta umożliwia korzystanie z routera w przypadku zmiany rodzaju łącza internetowego.

Kompleksowe rozwiązanie - Uprzątnij swoje biurko!


TD-W8968 łączy funkcje modemu ADSL2+, routera z obsługą NAT, przełącznika i punktu dostępowego 300 Mbit/s w jednej eleganckiej obudowie. Eliminuje to konieczność zakupu kilku urządzeń w celu uzyskania dostępu i współdzielenia łącza internetowego.

Sieć bezprzewodowa w standardzie 300 Mb/s


Sieć bezprzewodowa pracująca w standardzie n z prędkością 300 Mb/s oraz 4 porty switch pracujące z prędkością 100 Mb/s powodują, że router jest idealny dla użytkowników wykorzystujących łącza o dużej przepustowości. Zapewnia to szybkie, stabilne połączenia zarówno do pracy, połączeń konferencyjnych jak i transmisji wideo w jakości HD, transmisji głosowych czy grania online.