Wszystkie produkty

Telewizja Na Kartę, Smart HD

 Usługa NC+ z Modułem CI+ 1mc Pakiet Start 4K

Usługa NC+ z Modułem CI+ 1mc Pakiet Start 4K
Usługa NC+ z Modułem CI+ 1mc Pakiet Start 4KUsługa NC+ z Modułem CI+ 1mc Pakiet Start 4K

Usługa NC+ z Modułem CI+ 1mc Pakiet Start 4K

Kod produktu: 013977
Cena detaliczna:
190.00 zł z VAT

Cena internetowa:
190.00 zł z VAT

MODUŁ CI+ z pakietem START+ 1 miesiąc.Zestaw Karta + Moduł CI+ z aktywnym przez 1 miesiąc pakietem Start+ (dostęp do ponad 130 kanałów, w tym 45 w jakości HD, z pełną ofertą kanałów CANAL+, bez konieczności podpisywania umowy) to idealne rozwiązanie dla osób, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości swojego telewizora (z wbudowanym tunerem satelitarnym).

Moduł CAM CI+ współpracuje z telewizorami oraz dekoderami zgodnymi z DVB-S2 i CI+.

Karta w module jest w systemie Nagra MA i jest całkowicie parowana z modułem. Moduł nie działa w odbiornikach ze starszym typem gniazda CI.

Przed zakupem modułu  upewnij się u sprzedawcy lub producenta Twojego tunera satelitarnego (urządzenia dekodującego lub telewizora z gniazdem CI+ ,że będzie on poprawnie współpracował z modułem NC+ CAM CI+ .

Moduł sprzedawany jest wraz z usługą dostarczania płatnych treści cyfrowych (telewizyjnych). Aktywowany moduł z kartą nie może zostać zwrócony do sprzedawcy w ramach odstąpienia od umowy zawartej na odległość.

Po wygaśnięciu miesięcznego  startowego pakietu Start+ klient ma możliwość:

- pozostania na pakiecie Start+ z dostępem do 60 kanałów, w tym 20 w jakości HD, na zasadach prepaid (bez zobowiązań) 

w cenie od 19,99 zł/mc (przy jednorazowym doładowaniu na trzy miesiące)

- podpisania umowy na jedną z dedykowanych ofert abonamentowych nc+ z własnym dekoderem, w cenie od 19,90 zł/mc 

(pakiet Start+ z umową jest inny niż bez umowy - ma 94 kanały w tym 34 HD. Jest w nim m.in. nSport HD, Discover HD, Nat Geo Wild HD, Nat Geo Channel HD).

Pakiet Start+ bez umowy nie zawiera kanałów Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, AXN HD, Discovery Channel HD, Disney Channel HD i Disney XD, 

które stanowią część oferty Pakietu Domowego HD+ poprzedniej oferty nc+ telewizja na kartę.

Nowy Pakiet Start+ zawiera kanały MiniMini+ HD, AXN Spin HD, Discovery Historia, Nat Geo People HD, TV Republika i 13 Ulica, które nie były dostępne w ofercie Pakietu Domowego HD+.

Przed rozpoczęciem odbioru aktywuj kartę dekodującą wysyłając numer karty SMS-em na nr 725 72 72 72 lub skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta telefonicznie ( nr 22 430 7777).