Wszystkie produkty

Telewizja Na Kartę, Smart HD

 Usługa SMART HD+ z dekoderemTECHNISAT Satbox CE HD

Usługa SMART HD+ z dekoderemTECHNISAT Satbox CE HD
Usługa SMART HD+ z dekoderemTECHNISAT Satbox CE HDUsługa SMART HD+ z dekoderemTECHNISAT Satbox CE HDUsługa SMART HD+ z dekoderemTECHNISAT Satbox CE HD

Usługa SMART HD+ z dekoderemTECHNISAT Satbox CE HD

Kod produktu: 010455
Cena detaliczna:
219.00 zł z VAT

Cena internetowa:
209.00 zł z VAT

Cyfrowy dekoder SatBox CE HD z oferty TechniSat to idealny produkt dla wszystkich fanów telewizji , ceniących zarówno jakość wykonania urządzenia, jak i jego stabilną i szybką pracę. Dodatkowo urządzenie charakteryzuje bogactwo innowacyjnych funkcji multimedialnych oraz niezwykle atrakcyjna cena. Odbiór kanałów TV w jakości SD ora HD to dopiero początek możliwości tego innowacyjnego dekodera. Odbiornik ten charakteryzuje także niezwykle krótki czas zmiany, programów, intuicyjna nagrwarka wideo, niezwykle niski pobór prądu oraz pełne przystosowanie do odbioru kanałów dostępnych w ramach oferty SMART HD+.

Dodatkowo do zestawu dołączony jest starter z kartą SmartHD+ umożliwiającą odbiór następujących programów przez jeden miesiąc:
 
Pakiety

Po dwóch miesiącach istnieje możliwość dalszego korzystania z pełnego pakietu programów po uiszczeniu odpowiedniej opłaty (tabela ponieżej). Jeżeli karta nie zostanie doładowana, możliwy będzie tylko odbiór kanałów bezpłatnych.

 


Cennik opłat SmartHD+


Aby aktywować zakupiony starter należy skorzystać z formularza na stronie SmartHD+. Przejdź do formularza aktywacyjnego.