Satmania Sp. z o.o.

Największa hurtownia sprzętu antenowego w województwie.
Jedna z największych w zachodniej Polsce.

  • W ofercie posiadamy wszystko, co jest potrzebne do wykonania nawet najbardziej złożonej instalacji TV/SAT.
  • Oferujemy produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.
  • Zaopatrujemy instalatorów, sklepy branżowe oraz hurtownie w całym kraju.
  • Jesteśmy właścicielem marki i dystrybutorem produktów D.S.E. Digital Satellite Equipment
  • Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę hiszpańskiej firmy Fte Maximal.
  • Jesteśmy najlepszym dystrybutorem platformy NC+.
  • Jakość naszych towarów i usług potwierdzają otrzymywane nagrody tj. SatKurier Awards - targi branżowe, Najlepszy Dystrybutor 2013 - operator platformy cyfrowej NC+.

onas

Satmania Sp. z o.o. to grupa ludzi, którzy fascynują się elektroniką użytkową i nowymi technologami. Nasza firma swoją działalność skupia wokół wszystkiego, co związane jest z telewizją naziemną i satelitarną. Od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań i sprzętu do odbiorców hurtowych i detalicznych. Naszą hurtownię w Zielonej Górze na ul. Piwnej 3A prowadzimy od 2010 roku.
Posiadamy pełen asortyment sprzętu do wykonania nawet najbardziej złożonej instalacji, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom kompleksową obsługę. Zaopatrujemy instalatorów, sklepy i hurtownie z całej Polski prowadząc przy tym pełne wsparcie techniczne. Każdy nasz klient może liczyć na pomoc w projektowaniu różnego rodzaju instalacji antenowych, jak również profesjonalne doradztwo w kwestii sprzętowej.


dse

Nasz firma jest właścicielem marki D.S.E. Digital Satellite Equipment. D.S.E. sygnuje swoim logotypem szeroką gamę starannie wyselekcjonowanych, wysokiej jakości produktów. Na asortyment D.S.E. składają się towary importowane bezpośrednio z dalekiego wschodu, z najlepszych fabryk. Brak pośredników, optymalne koszty produkcji i transportu oraz dyskontowe podejście do całości przedsięwzięcia - to wszystko sprawia, że produkty D.S.E. stanowią atrakcyjną alternatywę cenową dla droższych rozwiązań uznanych firm przy zachowaniu bardzo dobrej jakości. Marka D.S.E. istniejąca na polskim rynku zaledwie od 2010 roku już teraz może poszczycić się ugruntowaną pozycją w branży. Z miesiąca na miesiąc produkty D.S.E. zdobywają coraz to większe uznanie wśród klientów, których grono stale się powiększa. Atrakcyjna cena w połączeniu z wysoką jakością wykonania to motto, które przyświeca nam od samego początku. Motto, które wyznacza kierunek rozwoju marki i portfolio jej produktów.


fte

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów hiszpańskiej firmy Fte Maximal, która jest uznanym producentem asortymentu do odbioru telewizji naziemnej oraz satelitarnej. Wybór akurat naszej firmy nie był przypadkowy. Wieloletnie doświadczenie w branży, szybkie tempo rozwoju, nowatorskie pomysły oraz profesjonalizm i ponadprzeciętne zaangażowanie sprawiły, iż to właśnie nasza firma reprezentuje w Polsce Fte Maximal. Wysoka jakość produktów Fte została zauważona również w naszym kraju, co potwierdzają nagrody otrzymywane na jedynych branżowych targach w Polsce – SatKrak.

Wydrukuj